WEST LIBERTY RD BETHANY 26032LIBERTY RD 34.3 AC &
Appraisal History
| Year | Owners | Book # | Page # | Description | Land | Building | Total |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023 | CORWIN BRIAN | 395 | 314 | LIBERTY RD 34.3 AC & | $5,500 | $15,100 | $20,600 |
2022 | CORWIN BRIAN | 395 | 314 | LIBERTY RD 34.3 AC & | $5,500 | $14,700 | $20,200 |
2021 | CORWIN BRIAN | 395 | 314 | LIBERTY RD 34.3 AC & | $5,500 | $14,400 | $19,900 |
2020 | BONAR CHARLES W & CHARLOTTE (SURV) | 0229 | 0032 | LIBERTY RD 34.3 AC & INLCUDING M/R-OIL & GAS (POOL-HUPP NORTH UNIT) | $5,500 | $11,500 | $17,000 |
2019 | BONAR CHARLES W & CHARLOTTE (SURV) | 0229 | 0032 | LIBERTY RD 34.3 AC & INLCUDING M/R-OIL & GAS (POOL-HUPP NORTH UNIT) | $5,500 | $11,300 | $16,800 |
2018 | BONAR CHARLES W & CHARLOTTE (SURV) | 0229 | 0032 | LIBERTY RD 34.3 AC & INLCUDING M/R-OIL & GAS (POOL-HUPP NORTH UNIT) | $5,500 | $14,500 | $20,000 |
2017 | BONAR CHARLES W & CHARLOTTE (SURV) | 0229 | 0032 | LIBERTY RD 34.3 AC & INLCUDING M/R-OIL & GAS (POOL-HUPP NORTH UNIT) | $5,500 | $14,100 | $19,600 |
2016 | BONAR CHARLES W & CHARLOTTE (SURV) | 0229 | 0032 | LIBERTY RD 34.3 AC & INLCUDING M/R-OIL & GAS (POOL-HUPP NORTH UNIT) | $5,500 | $13,700 | $19,200 |
2015 | BONAR CHARLES W & CHARLOTTE (SURV) | 0229 | 0032 | LIBERTY RD 34.3 AC & INLCUDING M/R-OIL & GAS (POOL-HUPP NORTH UNIT) | $5,500 | $13,200 | $18,700 |
2014 | BONAR CHARLES W & CHARLOTTE (SURV) | 0229 | 0032 | LIBERTY RD 34.3 AC & INLCUDING M/R-OIL & GAS (POOL-HUPP NORTH UNIT) | $5,500 | $12,600 | $18,100 |
2013 | BONAR CHARLES W & CHARLOTTE (SURV) | 0229 | 0032 | LIBERTY RD 34.3 AC & INLCUDING M/R-OIL & GAS (POOL-HUPP NORTH UNIT) | $3,000 | $600 | $3,600 |
2012 | BONAR CHARLES W & CHARLOTTE (SURV) | 0229 | 0032 | LIBERTY RD 34.3 AC & INLCUDING M/R-OIL & GAS (POOL-HUPP NORTH UNIT) | $3,000 | $600 | $3,600 |
2011 | BONAR CHARLES W & CHARLOTTE (SURV) | 0229 | 0032 | LIBERTY RD 34.3 AC & INLCUDING M/R | $3,000 | $600 | $3,600 |
2010 | BONAR CHARLES W & CHARLOTTE (SURV) | 0229 | 0032 | LIBERTY RD 34.3 AC & INLCUDING M/R | $3,000 | $600 | $3,600 |
2009 | BONAR CHARLES W & CHARLOTTE (SURV) | 0229 | 0032 | LIBERTY RD 34.3 AC & INLCUDING M/R | $3,000 | $600 | $3,600 |
2008 | BONAR CHARLES W & CHARLOTTE (SURV) | 0229 | 0032 | LIBERTY RD 34.3 AC & INLCUDING M/R | $3,000 | $600 | $3,600 |
2007 | BONAR CHARLES W & CHARLOTTE (SURV) | 0229 | 0032 | LIBERTY RD 34.3 AC & INCLUDING | $3,000 | $600 | $3,600 |
2006 | BONAR CHARLES W & CHARLOTTE (SURV) | 0229 | 0032 | LIBERTY RD 34.3 AC & INCLUDING | $2,800 | $600 | $3,400 |
2005 | BONAR CHARLES W & CHARLOTTE (SURV) | 0229 | 0032 | LIBERTY RD 34.3 AC & INCLUDING | $2,800 | $600 | $3,400 |
2004 | BONAR CHARLES W & CHARLOTTE (SURV) | 0229 | 0032 | LIBERTY RD 34.3 AC & INCLUDING (OIL & GAS LEASE-8/641) | $2,800 | $600 | $3,400 |