3AC & PLAT BIG SANCHO
Map #
0015
Parcel #
0040
Flood Risk
Low
Total Structure Area
3,028
Total Building Count
Deeded Acres
3
Calculated Acres
--
Owner
HILVERS GEORGE & CINDY
Loading...
Loading...
Appraisal History
| Year | Owners | Book # | Page # | Description | Land | Building | Total |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023 | HILVERS GEORGE & CINDY | -- | -- | 3AC & PLAT BIG SANCHO | $10,700 | $212,100 | $222,800 |
2022 | HILVERS GEORGE & CINDY | -- | -- | 3AC & PLAT BIG SANCHO | $10,700 | $208,900 | $219,600 |
2021 | HILVERS GEORGE & CINDY | -- | -- | 3AC & PLAT BIG SANCHO | $11,700 | $207,700 | $219,400 |
2020 | HILVERS GEORGE & CINDY | -- | -- | 3AC & PLAT BIG SANCHO | $10,700 | $206,400 | $217,100 |
2019 | HILVERS GEORGE & CINDY | -- | -- | 3AC & PLAT BIG SANCHO | $9,500 | $207,100 | $216,600 |
2018 | HILVERS GEORGE & CINDY | -- | -- | 3AC & PLAT BIG SANCHO | $8,700 | $209,500 | $218,200 |
2017 | HILVERS GEORGE & CINDY | -- | -- | 3AC & PLAT BIG SANCHO | $8,700 | $205,700 | $214,400 |
2016 | HILVERS GEORGE & CINDY | -- | -- | 3AC & PLAT BIG SANCHO | $8,900 | $203,000 | $211,900 |
2015 | HILVERS GEORGE & CINDY | -- | -- | 3AC & PLAT BIG SANCHO | $9,300 | $197,300 | $206,600 |
2014 | HILVERS GEORGE & CINDY | -- | -- | 3AC & PLAT BIG SANCHO | $8,700 | $191,100 | $199,800 |
2013 | HILVERS GEORGE & CINDY | -- | -- | 3AC & PLAT BIG SANCHO | $8,700 | $188,700 | $197,400 |
2012 | HILVERS GEORGE & CINDY | -- | -- | 3AC & PLAT BIG SANCHO | $8,500 | $184,400 | $192,900 |
2011 | HILVERS GEORGE & CINDY | -- | -- | 3AC & PLAT BIG SANCHO | $8,500 | $182,400 | $190,900 |
2010 | HILVERS GEORGE & CINDY | -- | -- | 3AC & PLAT BIG SANCHO | $8,100 | $182,800 | $190,900 |
2009 | HILVERS GEORGE & CINDY | -- | -- | 3AC & PLAT BIG SANCHO | $7,700 | $155,600 | $163,300 |
2008 | HILVERS GEORGE & CINDY | -- | -- | 3AC & PLAT BIG SANCHO | $7,800 | $120,100 | $127,900 |
2007 | HILVERS GEORGE & CINDY | -- | -- | 3AC & PLAT BIG SANCHO | $7,800 | $113,000 | $120,800 |
2006 | HILVERS GEORGE & CINDY | -- | -- | 3AC & PLAT BIG SANCHO | $7,800 | $114,800 | $122,600 |