.76 AC SURFACE HADDIX CREEK
Map #
0302
Parcel #
0021
Flood Risk
High
Total Structure Area
--
Total Building Count
1
Deed Book #
225
Deed Page #
569
Property Classification
Tax Classification
Land Use Code
Deeded Acres
0.76
Calculated Acres
--
Owner
PENNECO ENVIRONMENTAL SOLUTIONS LLC
Loading...
Loading...
Appraisal History
| Year | Owners | Book # | Page # | Description | Land | Building | Total |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023 | PENNECO ENVIRONMENTAL SOLUTIONS LLC | 225 | 569 | .76 AC SURFACE HADDIX CREEK | $25,400 | $140,000 | $165,400 |
2022 | PENNECO ENVIRONMENTAL SOLUTIONS LLC | 225 | 569 | .76 AC SURFACE HADDIX CREEK | $25,400 | $140,000 | $165,400 |
2021 | PENNECO ENVIRONMENTAL SOLUTIONS LLC | 225 | 569 | .76 AC SURFACE HADDIX CREEK | $21,700 | $140,000 | $161,700 |
2020 | PENNECO ENVIRONMENTAL SOLUTIONS LLC | 225 | 569 | .76 AC SURFACE HADDIX CREEK | $21,700 | $140,000 | $161,700 |
2019 | PENNECO ENVIRONMENTAL SOLUTIONS LLC | 225 | 569 | .76 AC SURFACE HADDIX CREEK | $21,700 | $140,000 | $161,700 |
2018 | PENNECO ENVIRONMENTAL SOLUTIONS LLC | 225 | 569 | .76 AC SURFACE HADDIX CREEK | $21,700 | $140,000 | $161,700 |
2017 | E-ZAD ENERGY CORPORATION | 219 | 224 | .76 AC SURFACE HADDIX CREEK | $21,700 | $140,000 | $161,700 |
2016 | HAYDEN HARPER ENERGY | 194 | 609 | .76 AC SURFACE HADDIX CREEK | $20,900 | $140,000 | $160,900 |
2015 | HAYDEN HARPER ENERGY | 194 | 609 | .76 AC SURFACE HADDIX CREEK | $20,900 | $140,000 | $160,900 |
2014 | XTO ENERGY INC | 194 | 609 | .76 AC SURFACE HADDIX CREEK | $19,800 | $140,000 | $159,800 |
2013 | XTO ENERGY INC | 194 | 609 | .76 AC SURFACE HADDIX CREEK | $12,200 | $140,000 | $152,200 |
2012 | XTO ENERGY INC | 194 | 609 | .76 AC SURFACE HADDIX CREEK | $15,100 | $140,000 | $155,100 |
2011 | XTO ENERGY INC | 194 | 609 | .76 AC SURFACE HADDIX CREEK | $15,100 | $140,000 | $155,100 |
2010 | XTO ENERGY INC | 194 | 609 | .76 AC SURFACE HADDIX CREEK | $15,100 | $140,000 | $155,100 |
2009 | XTO ENERGY | 191 | 626 | .76 AC SURFACE HADDIX CREEK | $15,100 | -- | $15,100 |