BLACKS RUNSURF 39 AC BLACKS RUN
Appraisal History
| Year | Owners | Book # | Page # | Description | Land | Building | Total |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023 | KIESSLING TERRENCE & HELEN FAMILY LIVING TRUST | 382 | 276 | SURF 39 AC BLACKS RUN | $77,800 | $140,000 | $217,800 |
2022 | KIESSLING TERRENCE & HELEN FAMILY LIVING TRUST | 382 | 276 | SURF 39 AC BLACKS RUN | $76,600 | $138,600 | $215,200 |
2021 | KIESSLING TERRENCE & HELEN FAMILY LIVING TRUST | 382 | 276 | SURF 39 AC BLACKS RUN | $77,800 | $127,100 | $204,900 |
2020 | KIESSLING TERRY & HELEN | 282 | 209 | SURF 39 AC BLACKS RUN | $77,800 | $123,200 | $201,000 |
2019 | KIESSLING TERRY & HELEN | 282 | 209 | SURF 39 AC BLACKS RUN | $77,100 | $123,400 | $200,500 |
2018 | KIESSLING TERRY & HELEN | 282 | 209 | SURF & 19/40 OGM 39 AC BLACKS RUN | $77,100 | $120,500 | $197,600 |
2017 | KIESSLING TERRY & HELEN | 282 | 209 | SURF & 19/40 OGM 39 AC BLACKS RUN | $76,600 | $117,900 | $194,500 |
2016 | KIESSLING TERRY & HELEN | 282 | 209 | SURF & 19/40 OGM 39 AC BLACKS RUN | $76,600 | $116,200 | $192,800 |
2015 | KIESSLING TERRY & HELEN | 282 | 209 | SURF & 19/40 OGM 39 AC BLACKS RUN | $75,500 | $113,500 | $189,000 |
2014 | KIESSLING TERRY & HELEN | 282 | 209 | SURF & 19/40 OGM 39 AC BLACKS RUN | $71,100 | $108,600 | $179,700 |
2013 | KIESSLING TERRY & HELEN | 282 | 209 | SURF & 19/40 OGM 39 AC BLACKS RUN | $71,100 | $102,600 | $173,700 |
2012 | KIESSLING TERRY & HELEN | 282 | 209 | SURF & 19/40 OGM 39 AC BLACKS RUN | $69,900 | $45,100 | $115,000 |
2011 | KIESSLING TERRY & HELEN | 282 | 209 | SURF & 19/40 OGM 39 AC BLACKS RUN | $65,400 | $43,800 | $109,200 |
2010 | KIESSLING TERRY & HELEN | 282 | 209 | SURF & 19/40 OGM 39 AC BLACKS RUN | $26,600 | $44,900 | $71,500 |
2009 | KIESSLING TERRY & HELEN | 282 | 209 | SURF & 19/40 OGM 39 AC BLACKS RUN | $25,100 | $43,800 | $68,900 |
2008 | KIESSLING TERRY & HELEN | 282 | 209 | SURF & 19/40 OGM 39 AC BLACKS RUN | $41,500 | $43,600 | $85,100 |
2007 | KIESSLING TERRY & HELEN | 282 | 209 | SURF & 19/40 OGM 39 AC BLACKS RUN | $35,500 | $40,400 | $75,900 |
2006 | KIESSLING TERRY & HELEN | 282 | 209 | SURF & 19/40 OGM 39 AC BLACKS RUN | $22,500 | -- | $22,500 |