1210 CHERRY HILL RD WHEELING 26003 80591.104 A GLENNS RUN 100% O&G
Appraisal History
| Year | Owners | Book # | Page # | Description | Land | Building | Total |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023 | JOHNSON STEVEN LEWIS ET AL | 133 | 331 | 1.104 A GLENNS RUN 100% O&G | $12,000 | $1,300 | $13,300 |
2022 | JOHNSON MILDRED J | W86 | 0145 | 1.104 A GLENNS RUN 100% O&G | $12,000 | $1,300 | $13,300 |
2021 | JOHNSON MILDRED J | W86 | 0145 | 1.104 A GLENNS RUN 100% O&G | $12,000 | $1,200 | $13,200 |
2020 | JOHNSON MILDRED J | W86 | 0145 | 1.104 A GLENNS RUN 100% O&G | $12,000 | $1,200 | $13,200 |
2019 | JOHNSON MILDRED J | W86 | 0145 | 1.104 A GLENNS RUN 100% O&G | $12,000 | $1,200 | $13,200 |
2018 | JOHNSON CHARLES WM ET AL | W86 | 0145 | 1.104 A GLENNS RUN | $12,000 | $1,200 | $13,200 |
2017 | JOHNSON CHARLES WM ET AL | W86 | 0145 | 1.104 A GLENNS RUN | $12,000 | $1,200 | $13,200 |
2016 | JOHNSON CHARLES WM ET AL | W86 | 0145 | 1.104 A GLENNS RUN | $12,000 | $1,100 | $13,100 |
2015 | JOHNSON CHARLES WM ET AL | W86 | 0145 | 1.104 A GLENNS RUN | $12,000 | $1,100 | $13,100 |
2014 | JOHNSON CHARLES WM ET AL | W86 | 0145 | 1.104 A GLENNS RUN | $11,600 | $1,100 | $12,700 |
2013 | JOHNSON CHARLES WM ET AL | W86 | 0145 | 1.104 A GLENNS RUN | $6,700 | $2,600 | $9,300 |
2011 | JOHNSON CHARLES WM ET AL | W86 | 0145 | 1.104 A GLENNS RUN | $6,700 | $2,500 | $9,200 |
2010 | JOHNSON CHARLES WM ET AL | W86 | 0145 | 1.104 A GLENNS RUN | $6,700 | $2,500 | $9,200 |
2009 | JOHNSON CHARLES WM ET AL | W86 | 0145 | 1.104 A GLENNS RUN | $6,700 | $2,500 | $9,200 |
2008 | JOHNSON CHARLES WM ET AL | W86 | 0145 | 1.104 A GLENNS RUN | $6,700 | $2,400 | $9,100 |
2007 | JOHNSON CHARLES WM ET AL | W86 | 0145 | 1.104 A GLENNS RUN | $6,700 | $47,300 | $54,000 |
2006 | JOHNSON CHARLES WM ET AL | W86 | 0145 | 1.104 A GLENNS RUN | $7,500 | $47,100 | $54,600 |
2005 | JOHNSON CHARLES WM ET AL | W86 | 0145 | 1.104 A GLENNS RUN | $7,500 | $43,700 | $51,200 |