299 SHORT MCGRAWS VALLEY GROVE 26060 00003.844 AC MCGRAWS RUN
Appraisal History
| Year | Owners | Book # | Page # | Description | Land | Building | Total |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023 | PATTERSON TERRY L | 708 | 292 | 3.844 AC MCGRAWS RUN | $17,500 | $75,300 | $92,800 |
2022 | PATTERSON TERRY L | 708 | 292 | 3.844 AC MCGRAWS RUN | $17,500 | $75,400 | $92,900 |
2021 | PATTERSON TERRY L | 708 | 292 | 3.844 AC MCGRAWS RUN | $17,500 | $74,900 | $92,400 |
2020 | PATTERSON TERRY L | 708 | 292 | 3.844 AC MCGRAWS RUN | $17,500 | $75,000 | $92,500 |
2019 | PATTERSON TERRY L | 708 | 292 | 3.844 AC MCGRAWS RUN | $17,500 | $75,100 | $92,600 |
2018 | PATTERSON TERRY L | 708 | 292 | 3.844 AC MCGRAWS RUN | $17,500 | $73,200 | $90,700 |
2017 | PATTERSON TERRY L | 708 | 292 | 3.844 AC MCGRAWS RUN | $17,500 | $71,800 | $89,300 |
2016 | PATTERSON TERRY L | 708 | 292 | 3.844 AC MCGRAWS RUN | $17,500 | $68,100 | $85,600 |
2015 | PATTERSON TERRY L | 708 | 292 | 3.844 AC MCGRAWS RUN | $16,700 | $68,500 | $85,200 |
2014 | PATTERSON TERRY L | 708 | 292 | 3.844 AC MCGRAWS RUN | $16,100 | $67,400 | $83,500 |
2013 | PATTERSON TERRY L | 708 | 292 | 3.844 AC MCGRAWS RUN | $9,600 | $67,000 | $76,600 |
2011 | PATTERSON TERRY L | 708 | 292 | 3.844 AC MCGRAWS RUN | $9,600 | $66,900 | $76,500 |
2010 | PATTERSON TERRY L | 708 | 292 | 3.844 AC MCGRAWS RUN | $9,600 | $68,000 | $77,600 |
2009 | PATTERSON TERRY L | 708 | 292 | 3.844 AC MCGRAWS RUN | $9,600 | $61,500 | $71,100 |
2008 | PATTERSON TERRY L | 708 | 292 | 3.844 AC MCGRAWS RUN | $9,600 | $59,700 | $69,300 |
2007 | PATTERSON TERRY L | 708 | 292 | 3.844 AC MCGRAWS RUN | $9,600 | $67,600 | $77,200 |
2006 | PATTERSON TERRY L | 708 | 292 | 3.844 AC MCGRAWS RUN | $9,600 | $65,500 | $75,100 |
2005 | PATTERSON TERRY L | 708 | 292 | 3.844 AC MCGRAWS RUN | $9,600 | $61,000 | $70,600 |