196 KITTYOUNGO LN VALLEY GROVE 26060 830552.565 AC LONG RUN
Appraisal History
| Year | Owners | Book # | Page # | Description | Land | Building | Total |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023 | YOUNG CASEY P & DEVAN M | 848 | 316 | 52.565 AC LONG RUN | $31,600 | $76,100 | $107,700 |
2022 | YOUNG CASEY P & DEVAN M | 848 | 316 | 52.565 AC LONG RUN | $31,600 | $76,300 | $107,900 |
2021 | YOUNG CASEY P & DEVAN M | 848 | 316 | 52.565 AC LONG RUN | $31,600 | $72,400 | $104,000 |
2020 | YOUNG CASEY P & DEVAN M | 848 | 316 | 52.565 AC LONG RUN | $31,600 | $74,100 | $105,700 |
2019 | YOUNG CASEY P & DEVAN M | 848 | 316 | 52.565 AC LONG RUN | $31,600 | $73,300 | $104,900 |
2018 | YOUNG CASEY P & DEVAN M | 848 | 316 | 52.565 AC LONG RUN | $31,600 | $67,400 | $99,000 |
2017 | YOUNG CASEY P & DEVAN M | 848 | 316 | 52.565 AC LONG RUN | $31,600 | $48,400 | $80,000 |
2016 | YOUNG CASEY P & DEVAN M | 848 | 316 | 52.565 AC LONG RUN | $31,600 | $45,900 | $77,500 |
2015 | YOUNG CASEY P & DEVAN M | 848 | 316 | 52.565 AC LONG RUN | $30,900 | $46,300 | $77,200 |
2014 | YOUNG CASEY P & DEVAN M | 848 | 316 | 52.565 AC LONG RUN | $30,200 | $45,500 | $75,700 |
2013 | BOGGS SUSAN V; ET AL | 832 | 610 | 52.565 AC LONG RUN | $23,700 | $45,300 | $69,000 |
2011 | YOUNG DAVID A & C B C/O YOUNG DAVID M ET AL | 395 | 0040 | 52.565 AC LONG RUN | $23,700 | $45,400 | $69,100 |
2010 | YOUNG DAVID A & C B | 395 | 0040 | 52.565 AC LONG RUN | $23,700 | $46,200 | $69,900 |
2009 | YOUNG DAVID A & C B | 395 | 0040 | 52.565 AC LONG RUN | $23,700 | $46,200 | $69,900 |
2008 | YOUNG DAVID A & C B | 395 | 0040 | 52.565 AC LONG RUN | $23,700 | $44,900 | $68,600 |
2007 | YOUNG DAVID A & C B | 395 | 0040 | 52.565 AC LONG RUN LD ONLY | $23,700 | $43,500 | $67,200 |
2006 | YOUNG DAVID A & C B | 395 | 0040 | 52.565 AC LONG RUN LD ONLY | $23,700 | $42,100 | $65,800 |
2005 | YOUNG DAVID A & C B | 395 | 0040 | 52.565 AC LONG RUN LD ONLY | $23,700 | $39,400 | $63,100 |