752 BURNS FORK RDMILL FORK 95.415AC
Appraisal History
| Year | Owners | Book # | Page # | Description | Land | Building | Total |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023 | RUARK CHARLES L &/OR ELAINE BANKS | 0542 | 0523 | MILL FORK 95.415AC | $82,500 | $10,900 | $93,400 |
2022 | RUARK CHARLES L &/OR ELAINE BANKS | 0542 | 0523 | MILL FORK 95.415AC | $82,500 | $10,800 | $93,300 |
2021 | RUARK CHARLES L &/OR ELAINE BANKS | 0542 | 0523 | MILL FORK 95.415AC | $81,800 | $9,800 | $91,600 |
2020 | RUARK CHARLES L &/OR ELAINE BANKS | 0542 | 0523 | MILL FORK 95.415AC | $77,800 | $9,500 | $87,300 |
2019 | RUARK CHARLES L &/OR ELAINE BANKS | 0542 | 0523 | MILL FORK 95.415AC | $75,600 | $8,800 | $84,400 |
2018 | RUARK CHARLES L &/OR ELAINE BANKS | 0542 | 0523 | MILL FORK 95.415AC | $73,400 | $8,500 | $81,900 |
2017 | RUARK CHARLES L &/OR ELAINE BANKS | 0542 | 0523 | MILL FORK 95.415AC | $72,900 | $8,100 | $81,000 |
2016 | RUARK CHARLES L &/OR ELAINE BANKS | 0542 | 0523 | MILL FORK 95.415AC | $72,900 | $8,300 | $81,200 |
2015 | RUARK CHARLES L &/OR ELAINE BANKS | 0542 | 0523 | MILL FORK 95.415AC | $70,500 | $8,600 | $79,100 |
2014 | RUARK CHARLES L &/OR ELAINE BANKS | 0542 | 0523 | MILL FORK 95.415AC | $40,400 | $8,400 | $48,800 |
2013 | RUARK CHARLES L &/OR ELAINE BANKS | 0542 | 0523 | MILL FORK 95.415AC | $28,300 | $8,600 | $36,900 |
2012 | RUARK CHARLES L &/OR ELAINE BANKS | 0542 | 0523 | MILL FORK 95.415AC | $31,300 | $10,300 | $41,600 |
2011 | RUARK CHARLES L &/OR ELAINE BANKS | 0542 | 0523 | MILL FORK 95.415AC | $31,300 | $10,300 | $41,600 |
2010 | RUARK CHARLES L &/OR ELAINE BANKS | 0542 | 0523 | MILL FORK 95.415AC | $28,800 | $9,700 | $38,500 |
2009 | RUARK CHARLES L &/OR ELAINE BANKS | 0542 | 0523 | MILL FORK 95.415AC | $27,900 | $9,900 | $37,800 |
2008 | RUARK CHARLES L &/OR ELAINE BANKS | 0542 | 0523 | MILL FORK 95.415AC | $27,900 | $9,900 | $37,800 |
2007 | RUARK CHARLES L &/OR ELAINE BANKS | 0542 | 0523 | MILL FORK 95.415AC | $27,000 | $9,900 | $36,900 |
2006 | RUARK CHARLES L &/OR ELAINE BANKS | 0542 | 0523 | MILL FORK 95.415AC | $27,000 | $9,400 | $36,400 |
2005 | RUARK CHARLES L &/OR ELAINE BANKS | 0542 | 0523 | MILL FORK 95.415AC | $26,800 | $9,000 | $35,800 |
2004 | MCCUMBERS TOBY CHUCK | 0275 | 0353 | MILL FORK 95.415AC | $26,800 | $8,400 | $35,200 |
2003 | MCCUMBERS TOBY CHUCK | 0275 | 0353 | MILL FORK 95.415AC | $26,200 | $8,200 | $34,400 |