2288 WALNUT FRK11.31AC WALNUT FORK
Appraisal History
| Year | Owners | Book # | Page # | Description | Land | Building | Total |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023 | HANSHAW RONNIE &/OR REBECCA | 0519 | 0030 | 11.31AC WALNUT FORK | $25,300 | $48,600 | $73,900 |
2022 | HANSHAW RONNIE &/OR REBECCA | 0519 | 0030 | 11.31AC WALNUT FORK | $25,300 | $57,200 | $82,500 |
2021 | HANSHAW RONNIE &/OR REBECCA | 0519 | 0030 | 11.31AC WALNUT FORK | $23,700 | $58,200 | $81,900 |
2020 | HANSHAW RONNIE &/OR REBECCA | 0519 | 0030 | 11.31AC WALNUT FORK | $22,900 | $57,000 | $79,900 |
2019 | HANSHAW RONNIE &/OR REBECCA | 0519 | 0030 | 11.31AC WALNUT FORK | $22,200 | $48,700 | $70,900 |
2018 | HANSHAW RONNIE &/OR REBECCA | 0519 | 0030 | 11.31AC WALNUT FORK | $21,600 | $47,800 | $69,400 |
2017 | HANSHAW RONNIE &/OR REBECCA | 0519 | 0030 | 11.31AC WALNUT FORK | $20,400 | $46,200 | $66,600 |
2016 | HANSHAW RONNIE &/OR REBECCA | 0519 | 0030 | 11.31AC WALNUT FORK | $20,400 | $47,800 | $68,200 |
2015 | HANSHAW RONNIE &/OR REBECCA | 0519 | 0030 | 11.31AC WALNUT FORK | $19,000 | $50,300 | $69,300 |
2014 | HANSHAW RONNIE &/OR REBECCA | 0519 | 0030 | 11.31AC WALNUT FORK | $14,000 | $49,200 | $63,200 |
2013 | HANSHAW RONNIE &/OR REBECCA | 0519 | 0030 | 11.31AC WALNUT FORK | $11,200 | $48,300 | $59,500 |
2012 | HANSHAW RONNIE &/OR REBECCA | 0519 | 0030 | 11.31AC WALNUT FORK | $10,700 | $51,100 | $61,800 |
2011 | HANSHAW RONNIE &/OR REBECCA | 0519 | 0030 | 11.31AC WALNUT FORK | $10,700 | $51,100 | $61,800 |
2010 | HANSHAW RONNIE &/OR REBECCA | 0519 | 0030 | 11.31AC WALNUT FORK | $10,400 | $50,300 | $60,700 |
2009 | HANSHAW RONNIE &/OR REBECCA | 0519 | 0030 | 11.31AC WALNUT FORK | $10,300 | $51,100 | $61,400 |
2008 | HANSHAW RONNIE &/OR REBECCA | 0519 | 0030 | 11.31AC WALNUT FORK | $10,300 | $51,600 | $61,900 |
2007 | HANSHAW RONNIE &/OR REBECCA | 0519 | 0030 | 11.31AC WALNUT FORK | $10,200 | $50,300 | $60,500 |
2006 | HANSHAW RONNIE &/OR REBECCA | 0519 | 0030 | 11.31AC WALNUT FORK | $10,200 | $47,500 | $57,700 |
2005 | HANSHAW RONNIE &/OR REBECCA | 0519 | 0030 | 11.31AC WALNUT FORK | $10,100 | $45,400 | $55,500 |
2004 | HANSHAW RONNIE &/OR REBECCA | 0519 | 0030 | 11.31AC WALNUT FORK | $9,800 | $42,600 | $52,400 |
2003 | HANSHAW RONNIE &/OR REBECCA | 0519 | 0030 | 11.31AC WALNUT FORK | $9,800 | $41,700 | $51,500 |