COUNTY HIGHWAY 11-651.5AC WEST FORK
Appraisal History
| Year | Owners | Book # | Page # | Description | Land | Building | Total |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023 | CLIFTON SANDRA LEE | 0567 | 0123 | 51.5AC WEST FORK | $59,700 | $20,000 | $79,700 |
2022 | CLIFTON SANDRA LEE | 0567 | 0123 | 51.5AC WEST FORK | $59,700 | $14,800 | $74,500 |
2021 | CLIFTON SANDRA LEE | 0567 | 0123 | 51.5AC WEST FORK | $58,200 | $13,400 | $71,600 |
2020 | CLIFTON SANDRA LEE | 0567 | 0123 | 51.5AC WEST FORK | $55,700 | $13,000 | $68,700 |
2019 | CLIFTON SANDRA LEE | 0567 | 0123 | 51.5AC WEST FORK | $54,100 | $12,300 | $66,400 |
2018 | CLIFTON SANDRA LEE | 0567 | 0123 | 51.5AC WEST FORK | $52,500 | $11,900 | $64,400 |
2017 | CLIFTON SANDRA LEE | 0567 | 0123 | 51.5AC WEST FORK | $51,400 | $11,200 | $62,600 |
2016 | CLIFTON SANDRA LEE | 0567 | 0123 | 51.5AC WEST FORK | $51,400 | $11,200 | $62,600 |
2015 | CLIFTON SANDRA LEE | 0567 | 0123 | 51.5AC WEST FORK | $49,100 | $11,700 | $60,800 |
2014 | CLIFTON SANDRA LEE | 0567 | 0123 | 51.5AC WEST FORK | $29,200 | $10,400 | $39,600 |
2013 | CLIFTON SANDRA LEE | 0567 | 0123 | 51.5AC WEST FORK | $21,100 | $9,900 | $31,000 |
2012 | CLIFTON SANDRA LEE | 0567 | 0123 | 51.5AC WEST FORK | $23,000 | $8,600 | $31,600 |
2011 | CLIFTON SANDRA LEE | 0567 | 0123 | 51.5AC WEST FORK | $23,000 | $8,600 | $31,600 |
2010 | CLIFTON SANDRA LEE | 0567 | 0123 | 51.5AC WEST FORK | $20,900 | $8,500 | $29,400 |
2009 | KING LESTER W &/OR EVELYN R | 0405 | 0343 | 51.5AC WEST FORK | $20,600 | $8,600 | $29,200 |
2008 | KING LESTER W &/OR EVELYN R | 0405 | 0343 | 51.5AC WEST FORK | $20,600 | $8,700 | $29,300 |
2007 | KING LESTER W &/OR EVELYN R | 0405 | 0343 | 51.5AC WEST FORK | $20,100 | $8,700 | $28,800 |
2006 | KING LESTER W &/OR EVELYN R | 0405 | 0343 | 51.5AC WEST FORK | $20,100 | $8,300 | $28,400 |
2005 | KING LESTER W &/OR EVELYN R | 0405 | 0343 | 51.5AC WEST FORK | $20,000 | $7,800 | $27,800 |
2004 | KING LESTER W &/OR EVELYN R | 0405 | 0343 | 51.5AC WEST FORK | $20,000 | $7,400 | $27,400 |
2003 | KING LESTER W &/OR EVELYN R | 0405 | 0343 | 51.5AC WEST FORK | $19,800 | $7,300 | $27,100 |